Nexum Creative’e yeni müşteri

Türkiye'nin ilk uluslararası interaktif ajansı olan Nexum Creative'in müşteri portföyüne yeni bir isim daha ekledi...

09.02.2009 - 12:50 | MediaCat

Türkiye’nin ilk uluslararası interaktif ajansı olan Nexum Creative’in müşteri portföyüne yeni bir isim daha ekledi. Türkiye’nin yeni multimedya rehber ve yerel arama hizmetleri sağlayıcısı bravoo! interaktif ajans olarak Nexum Creative ile çalışmaya başladı.

Emlakçılardan çiçekçilere, restoranlardan otellere, seyahat acentelerinden sinemalara ve oto galerilerine kadar tüketicilerin ihtiyaç duydukları her türlü hizmete en hızlı şekilde ulaşmalarını sağlayan bravoo!, içerdiği 350’yi aşkın kategorideki onbinlerce işletme bilgisi ile hizmet veriyor.

www.bravoo.com Seat Pagine Gialle tarafından Avrupa’da geliştirilmiş olan en son teknolojiyi ve Doğan Yayın Holding’in yerel pazar hakkındaki tecrübesini kullanarak Türkiye pazarına yepyeni reklam modelleri sunuyor.

Kasım 2008’de yayına başlayan ve kullanıcı dostu tasarımı, gelişmiş arama motoru, yüksek kaliteli video reklamları, interaktif haritaları ve diğer multimedya özellikleri ile dikkat çeken www.bravoo.com Türk KOBİ’lerinin yeni müşterilere ulaşmasını ve yeni pazarlara açılmasını desteklerken, kullanıcılarına da en güncel ve en doğru bilgileri sunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.