Yıldız Holding şirketlerinde iki yeni atama

Ülker markasını da bünyesinde barındıran ve yeni atamalarla yönetim kadrosunu güçlendiren...

09.02.2009 - 16:39 | MediaCat

Ülker markasını da bünyesinde barındıran ve yeni atamalarla yönetim kadrosunu güçlendiren Yıldız Holding’de, Cafe Crown mağazalarından sorumlu Genel Müdürlüğe Cengiz Genç ve Yıldız Holding Mali Hizmetler Grup Başkanlığı Finansal Kontrol Koordinatörlüğü’ne Bora Yalınay atandı.

Yıldız Holding’in iştiraklerinden Cafe Crown mağazalarından sorumlu Genel Müdür olarak Cengiz Genç atandı. 1990 yılında Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Sayın Cengiz Genç, kariyerinde Oyak Büyük Mağazacılık T.A.Ş.’de Genel Müdür Yardımcısı, Doruk Gıda A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyesi ve Zeelandia Doruk A.Ş.’de Genel Müdür görevlerinde bulundu. Cengiz Genç, son olarak McDonald’s Türkiye Pazar Geliştirme Direktörü olarak görev yapmaktaydı.

Yıldız Holding A. Ş. Mali Hizmetler Grup Başkanlığı Finansal Kontrol Koordinatörlüğü’ne Bora Yalınay atandı. Bilkent Üniversitesi İktisat Bölümü’nü mezunu olan Bora Yalınay, 1997 yılında Deloitte Türkiye’de Denetçi Yardımcısı olarak başladığı kariyerine 2000-2002 yılları arasında Kıdemli Denetçi olarak Kanada’da devam etti.

Ardından 2002 – 2006 yılları arasında Deloitte Türkiye’de Denetim Müdürü, 2006 – 2008 yılları arasında ise Kıdemli Denetim Müdürü pozisyonlarında görev aldı. Bora Yalınay, son olarak Yay-Sat Yayın Satış Pazarlama ve Dağıtım A.Ş’de Finansal Kontrolör olarak görev yapmaktaydı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.