MediaCat

Sinefile Orkflix, karizmaya d’ork

Netflix’ten billboard’ları orklara emanet eden bir kampanya.

Sinefile Orkflix, karizmaya d’ork

Orkların, elflerin ve insanların kardeş kardeş yaşadığı bir dünya hayal edin. Ya da boş verin hayal etmeyi; insan polis Ward ve ork polis Jakoby’nin peşine takılıp, dünyanın bir gecede nasıl değişebileceğine tanık olun.

Başrollerini Will Smith ve Joel Edgerton’ın paylaştığı gerilim filmi Bright, 22 Aralık’ta Netflix‘te gösterime girmeye hazırlanıyor. Netflix ise ülkemizde tüm dünya ile aynı anda gösterime girecek olan film için ilginç bir reklam kampanyası ile çıkıyor karşımıza.

İnsanların hayatı orklar ile paylaştığı bir evrende neden orklar da reklam yıldızı olmasın diyen Netflix; orklara özgü diş macunu, banka ve parfüm markaları kurguluyor. Bright için hazırlanan billboard’larda diş macunu olarak Orkolin, banka olarak Orkbank ve parfüm olarak da d’ork markalarına ork reklam yüzleri ile birlikte yer veren Netflix, kendisini de Orkflix’e dönüştürmeden edemiyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.