MediaCat

Bir Noel hediyesi olarak Burger King restoranı

Burger King Fransa’dan Facebook’taki hayranına görülmemiş hediye.

Bir Noel hediyesi olarak Burger King restoranı

Yaratıcılık adına verimli bir yıl geçiren Burger King, 2017’nin son günlerinde Fransa’da alışılmadık bir kampanyaya imza atıyor ve Bordeaux’daki restoranlarından birini Facebook‘taki en sıkı hayranına geçici süreliğine hediye ediyor.

Hediyeyi alan kişi ise 2017 boyunca Burger King Fransa’nın Facebook sayfasına 637 yorum (şimdiye kadar) yazarak bu alanda birinci sıraya oturan Sullyvan K. adında bir Fransız. Bordeaux’da yaşayan Sullyvan K., hediyesine pek bir ihtişamlı kavuşuyor zira 35 kişi, bir kilometre uzunluğunda materyal kullanarak restoranı bir güzel paketliyor.

Noel sürprizi bununla sınırlı da değil. Restoran girişinin üzerine “Sullyvan K.’nın Evi” yazısı yerleştirilip Sullyvan K.’ya özel bir park alanı ayrılıyor; kendisine özel altın bir tepsi, masa hatta Whopper paketi bile hazırlanıyor. Ayrıca Sullyvan K.’ya bir yıl boyunca Burger King’den ücretsiz yemek fırsatı da armağan ediliyor.

Kampanya bu kadarıyla sınırlı kalmıyor. Markanın Facebook hesabından yayınladığı videoya en çok yorum yapan kişi de Burger King’den bir yıl bedava yemek kazanacak. Hal böyle olunca, videonun altındaki yorumların sayısı birkaç saat içerisinde 40 bini de geçmiş durumda.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.