Nestlé Türkiye’ye yeni CEO

Nestlé Türkiye'de CEO olarak görev alacak isim belli oldu.

09.12.2021 - 10:36 | MediaCat

Nestlé Türkiye'ye yeni CEO

Nestlé çatısı atında 27 yıldır çeşitli bölgelerin üst düzey yönetimlerinde görev alan Leszek Wącirz, Nestlé Türkiye’nin yeni genel müdürü olarak atandı.

Nestlé Yönetim Kurulu, daha çevik bir iş modeli oluşturma hedefiyle faaliyetlerine yeni bir bölge yapılanmasıyla devam etme kararı aldı. 2022 itibarıyla uygulanacak değişiklik doğrultusunda, Nestlé Türkiye CEO’su olarak görev yapan Yasser Abdul Malak Asya, Okyanusya ve Afrika Bölgesi’ndeki Orta Doğu ve Kuzey Afrika Bölgesi’nin genel müdürü olarak atandı.

Önceki deneyimleri dolayısıyla ilgili bölgeyi çok yakından tanıyan Yasser Abdul Malak, Türkiye’deki koltuğunu ise Nestlé bünyesinde 27 yıldır üst düzey pozisyonlara liderlik eden Leszek Wacirz’e devretti. Son olarak Nestlé Güneydoğu Pazarı (Adriyatik, Bulgaristan, Romanya) Genel Müdürü ve Romanya Ülke Müdürü olarak görev yapan Leszek Wącirz, Türkiye’deki görevine 1 Ocak 2022 itibarıyla başlayacak. Hızlı tüketim ürünleri sektöründeki tecrübeleri, liderlik kabiliyeti, global vizyonu ve yönetim uzmanlığıyla Wącirz, Nestlé Türkiye’nin yönetiminden sorumlu olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.