Nestlé Türkiye’den global atama

Nestlé Türkiye Satış Genel Müdürü Erdem Çakır, Nestlé bünyesinde global sorumluluk üstlenecek.

06.07.2020 - 11:57 | Sencer Uçar

2015 yılında katıldığı Nestlé Türkiye bünyesinde satış genel müdürü olarak görev alan Erdem Çakır, İsviçre merkezli Nestlé Kahvaltılık Gevrekler (Cereal Partners Worldwide) İş Birimi’nin Satıştan Sorumlu Global Başkan Yardımcılığına atandı. Çakır, yeni görevinde kahvaltılık gevrekler iş biriminin satış fonksiyonlarına yön verecek stratejilerinin belirlenmesine ve dünya çapında tercih edilen kahvaltılık gevrek tedarikçisi olmasına katkıda bulunacak.

Nestlé Kahvaltılık Gevrekler İş Birimi’ne transferinin Ekim 2020’de gerçekleşeceğini ifade eden Erdem Çakır, görev değişikliğini, “Nestlé Türkiye’de görev yaptığım beş yıl boyunca ekibimle beraber çok değerli işlere imza attık. Önümüzdeki dönemde ise kahvaltılık gevrekler iş biriminin kategori büyüme stratejisini, stratejik gelir yönetimi uygulamalarını, kanal yol haritalarını ve e-business çerçevesini İsviçre’de yönetmeye devam edeceğim. Nestlé’nin satış organizasyonunu güçlendirme yolculuğumuzda, başta satış birimi olmak üzere tüm Nestlé Türkiye ailesine ve çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim” sözleriyle değerlendirdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.