MediaCat

Nestlé Türkiye’de üst düzey atama

Nescafé İş Birimi Genel Müdürü olarak görev alacak isim belli oldu.

Nestlé Türkiye’de üst düzey atama

Nestlé Türkiye Kahvaltılık Gevrekler İş Birimi Genel Müdürlüğü görevini Kasım 2017’den bu yana sürdürmekte olan Hüseyin Necdet Kalkan, 1 Temmuz itibarıyla Nestlé Türkiye Nescafé İş Birimi Genel Müdürü oldu. Kalkan, yeni görevinde şirketin büyüme ve sürdürülebilirlik hedeflerine katkıda bulunacak.

Lisans eğitimini 2003 yılında Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde tamamlayan ve aynı üniversitede MBA derecesi alan Hüseyin Necdet Kalkan, satış ve ticari pazarlama alanında geçirdiği dört yılın ardından Nestlé’ye zincir mağazalar müdürü olarak katıldı. 2011 yılında tüm Türkiye’deki ulusal zincir mağazalar kanalından sorumlu satış direktörlüğüne getirilen Kalkan, 2015 yılında Nescafé İş Birimi bünyesinde Nescafé Gold, Nescafé Classic ve Nestlé Coffeemate kategorilerinden sorumlu pazarlama müdürlüğünü üstlendi. Kalkan, Nestlé Türkiye Kahvaltılık Gevrekler İş Birimi Genel Müdürlüğüne Kasım 2017’de terfi etmişti.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.