MediaCat

Ne yiyorsan O’sun

Fuudy, yeni dönem iletişiminde “You are what you eat” söylemini sahipleniyor.

Ne yiyorsan O'sun

Restoranların gurme lezzetlerini tüketicilerle buluşturan online yemek siparişi uygulaması Fuudy, yeni kampanyasını görücüye çıkardı.

Ağustos ayında Fuudy’de CEO olarak göreve başlayan Neslihan Uçar Çadırcı, yeni dönemde “You are what you eat” söylemini sahiplendiklerini belirterek “Markamızı tüm lezzetlerin en iyilerini bulma hedefiyle ilerleyen bir lezzet avcısı olarak konumlandırıyoruz. Kullanıcılarımız fine dining bir yemek yemek istediğinde de bir tost yemek istediğinde de en iyisini onlara sunabilmek için çalışıyoruz” dedi.

Fuudy’de uygulamaya giren restoran ve gurme marketlerin lezzet, özen ve kalite kriterleri göz önünde bulundurularak titizlikle seçildiğini belirten Çadırcı, uygulamada bu bakış açısıyla seçilmiş 1500’ü aşkın restoran olduğunu, bunların 250’sinden fazlasının online sipariş özelinde sadece Fuudy ile çalıştığını söyledi.

Kurumsal kimliğini de yenileyen Fuudy, renk paletine eklediği yeşil ve sarı renklerle daha dinamik ve göz alıcı bir görünüme kavuşmayı hedefliyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.