MediaCat

Alaaddin’de üst düzey 2 atama

Alaaddin’de ajans başkan yardımcısı ve kreatif direktör olarak görev yapacak isimler belli oldu.

20’nci yılını kutlamaya hazırlanan reklam ajansı Alaaddin, yönetim kadrosunu iki yeni atamayla güçlendirdi. Ajansın yönetici kreatif direktörü Hande Çeviköz Doğru ajans başkan yardımcılığı görevine getirilirken, kreatif direktörlük pozisyonuna ise Mustafa Can Demir atandı.

11 yıl boyunca Alaaddin’in kreatif departmanında çeşitli pozisyonlarda görev alarak yaratıcı ve yenilikçi bir bakış açısıyla ajansın ve iş ortaklarının hedeflerine ulaşmasında önemli bir rol üstlenen Hande Çeviköz Doğru, son olarak ajansın yönetici kreatif direktörü olarak görev yapmaktaydı.

Alaaddin ekibine yeni katılan Mustafa Can Demir ise bugüne kadar Rafineri, TBWA\Istanbul, Titrifikir ve Jüpiter gibi ajanslarda ulusal ve uluslararası markalarla çalıştı. 10 yılı aşkın kariyeri boyunca sayısız ödül kazanan Demir, yeni dönemde Alaaddin’in kreatif direktörü olarak ajansın kreatif süreçlerine liderlik edecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.