NBA EMEA bölgesinde atama

Ulusal Basketbol Ligi (NBA), Marc Armstrong'un NBA EMEA bölgesi için Pazarlama Ortaklıkları Başkan Yardımcılığı görevine atandığı haberini duyurdu.

25.06.2012 - 00:00 | MediaCat

Ulusal Basketbol Ligi (NBA), Marc Armstrong’un NBA EMEA bölgesi için Pazarlama Ortaklıkları Başkan Yardımcılığı görevine atandığı haberini duyurdu. 

Armstrong; NBA, WNBA, NBA Geliştirme Ligi ve USAB dahil olmak üzere entegre pazarlama ve medya platformu satışlarıyla EMEA bölgesinde gelir sağlamaya devam edecek ve yeni iş geliştirme faaliyetlerini sürdürecek. NBA’in bölgedeki marka bilinirliliğini ve etkinliğini artırırken aynı zamanda, ligin mevcut pazarlama ortaklık ilişkilerini de yönetip geliştirecek. Bunun yanı sıra yeni iş ortakları belirlemeye çalışacak. Armstrong, NBA Avrupa Kıdemli Başkan Yardımcısı Benjamin Morel’e bağlı olarak faaliyet gösterecek.
                      
Armstrong "Uluslararası gelişimi açısından böylesi heyecanlı bir zamanda NBA’e katılmaktan mutluluk duyuyorum ve EMEA bölgesinde gerçekleştirilen büyümeye katkı sağlamayı istiyorum." dedi.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.