Nasuh Mahruki Disney XD yükseği hedefle projesinde

The Walt Disney Company Türkiye, Disney XD’nin Yükseği Hedefle projesinin ikinci aşamasına ödüllü Türk dağcı Nasuh Mahruki’nin önderlik edeceğini duyurdu.

14.07.2011 - 00:00 | MediaCat

The Walt Disney Company Türkiye, Disney XD’nin Yükseği Hedefle projesinin ikinci aşamasına ödüllü Türk dağcı Nasuh Mahruki’nin önderlik edeceğini duyurdu.

Disney XD’nin çocukların hayatları boyunca yeniliklere açık olup, yapabileceklerinin sınırı olmadığının bilinciyle hep yükseği hedeflemelerini ve bu hedef doğrultusunda olabildiklerinin en iyisi olmalarını teşvik etmek üzere tasarlanan Yükseği Hedefle projesi ikinci aşamasında da katılımcı çocuklara, kendilerine rol model olabilecek kişilerle tanışma fırsatı sunacak.

18 Temmuz – 14 Ağustos tarihlerinde yarışmaya katılıp elemelerde galip gelen çocuklar, şampiyon Türk dağcı Nasuh Mahruki’nin yanı sıra; rüzgar sörfü sporunun başarılı ismi Turgut Kuruköse ve yelken dünyasının ödüllü yarışçısı Can İşgören ile birlikte vakit geçirme imkanı bulacak.

Herkes kendi potansiyelinin zirvesine ulaşabilir, yeter ki Yükseği Hedeflesin!

Everest Dağı’na tırmanan profosyonel dağcı Nasuh Mahruki, Disney XD Yükseği Hedefle’nin ikinci aşamasında yer almasıyla ilgili olarak şunları söyledi: “Dağcılık riskli ve tehlikeli bir spor. İyi bir dağcının hem kendi sınırlarını hem de dağları çok iyi tanıması gerekir. Güvenli ve keyifli bir tırmanış için planlama, organizasyon ve lojistik en az antrenman, hazırlık ve tecrübe kadar önemlidir. Aslında hayatın kendisi de bundan çok farklı değil. Bence yaşamda asıl başarı, insanın kendi koyduğu hedeflere, kendi Everest’lerine ulaşabilmesidir. Hepimizin yapması gereken, içimizdeki gizli potansiyeli gerçek performansa dönüştürebilmek için gayret etmek, mücadele etmek ve elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktır. Disney XD Yükseği Hedefle projesi kapsamında yeni nesilleri; kendilerini keşfetmeleri, hedeflerini bu farkındalıkla belirlemeleri ve cesaretle, disiplinle, kararlılıkla kendi Everest’lerine ulaşıncaya dek gayret etmeleri yönünde motive etmek amacıyla kendi tecrübelerim ve birikimimle paylaşımlarda bulunacak olmaktan büyük heyecan duyuyorum.” dedi.

 

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.