n11.com’a yeni CEO

n11.com'da CEO olarak görev alacak isim belli oldu.

01.03.2021 - 11:57 | MediaCat

E-ticaret platformu n11.com’da üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, Haziran 2012’den bu yana strateji ve planlama genel müdür yardımcısı olarak görev almakta olan Yu-Shik Kim, 1 Mart itibarıyla n11.com’un yeni CEO’su oldu.

Kurucuları arasında yer aldığı n11.com’da vizyon, strateji, temel performans göstergesi, yönetim altyapılarının geliştirilmesinde önemli rol alan Yu-Shik Kim, n11.com’u müşterilerin günlük yaşamlarında sürekli kullandıkları ve yaşam asistanı olarak gördükleri bir platform haline getirmeyi ve “Hayat Sana Gelir” sloganını gerçek hayata entegre etmek istediğini belirtiyor.

Lisans eğitimini Yonsei Üniversitesi’nde işletme alanında alan Yu-Shik Kim,ardından Pennsylvania Üniversitesi Wharton Okulu’nda MBA programını tamamladı. 1995 – 1998 yılları arasında Seul’de Samsung bünyesinde ihracat stratejileri geliştirmek üzere çalışmaya başlayan Kim, 2000 –  2005 yılları arasında bir Deloitte şirketi olan Monitor Grup’ta yönetim danışmanlığı yaptı. 2005 – 2008 yıllarında SK Telecom’da yeni iş geliştirme ve inovasyon direktörü olarak çalışan Kim, 2009 yılında SK Grup şirketinin medya iştiraki SK Broadband’de başkan yardımcısı olarak pazarlama, kurumsal strateji ve medya stratejisi görevlerinden sorumlu oldu. 2010 yılında yine başkan yardımcısı olarak küresel stratejik ortaklık ve yeni iş geliştirme pozisyonuna atanan Kim, 2012’de n11.com ailesine katıldı. Kim, 2017 yılında SK Group Kıdemli Başkan Yardımcılığına terfi etti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.