MediaCat

Mynet, reklam satış ekibini yeniden yapılandırıyor

Mynet, reklam network ve satış hizmetlerini Digital M markası altında birleştirdi.

Mynet, reklam satış ekibini yeniden yapılandırıyor

Mynet, sunduğu reklam hizmetlerinde odaklanmayı artırmak amacıyla, reklam network ve satış hizmetlerini Digital M markası altında birleştirdi. Söz konusu yapının başına Mynet Satış ve Reklam Operasyonlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak Tarık Bazarbaşı getirildi. Mynet Reklam Satış Başkan Yardımcısı olarak yedi yılı aşkın bir süredir yöneticilik görevi yapan Özlem Dinler ise Reklam Satış Grup Başkanı oldu.

Mynet, reklam ve satışı yeniden yapılandırıyor

Mynet tarafından yayınlanan duyuruda; yayıncı, ajans, reklam veren ve tüm paydaşlara eşit mesafede bulunacak olan Digital M’in, teknoloji yatırımlarını hedefli reklam gösterimi konusunda fark yaratacak hizmetler ile sürdüreceği belirtiliyor. Özellikle TV reklam verenleri için en iyi tamamlayıcı mecra olan video reklamlarına da ağırlık verecek olan Digital M, Nasıl TV’nin yakın zamanda network’üne katılması ile Sebastiyan.com ile başlattığı video alanında sunduğu ilklere ve farklı olanaklar sunmaya devam edecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.