Mutluluğa giden en kestirme yol

Ya kendinizi şımartmak göründüğü kadar zor değilse?

18.01.2022 - 14:00 | Simge Şenses

Kendinizi daha iyi hissetmek istediğiniz bir günde yoga, cilt bakımı, kısa bir meditasyon seansı gibi birçok aktivite buna yardımcı olabilir. Öte yandan, yalnızca bir demet çiçek de kimi zaman tam olarak aynı işlevi yerine getirir.

Kreatif ajans 180 Amsterdam, Kaliforniya’nın önde gelen çiçek ticaret birliği CalFlowers’ın yeni markası That Flower Feeling için bu fikri mizahla harmanlayan bir kampanyaya imza attı. Kendisini şımartmaya karar veren bir kadının attığı her adımda başının türlü belalara girdiği kampanya, mutluluğa giden en kestirme yolun çiçeklerden geçtiği mesajını veriyor.

180 Amsterdam’ın kreatif direktörü Pol Hoenderboom, kampanyanın ana hedefini şu sözlerle aktarıyor: “Amacımız çiçekleri lüks nesnesi olmaktan çıkarıp, kişisel bakım kategorisine dahil etmek. Bu kampanyayla, kişisel bakım dünyasının ne kadar ileri gittiğini göstermek için mizahın gücünü kullandık ve gerçekte ihtiyacımız olan tek şeyin çiçekler olduğu fikrini işledik.”

KÜNYE

  • Reklamveren: CalFlowers / That Flower Feeling
  • Reklam Ajansı: 180 Amsterdam
Kaynak: The Stable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.