Multinet, CO-OP Projesi ile genç yeteneklerle buluşacak

Multinet Kurumsal Hizmetler, Bahçeşehir Üniversitesi ile üniversite - iş dünyası entegrasyonunu sağlayan...

22.04.2009 - 15:57 | MediaCat

Multinet Kurumsal Hizmetler, Bahçeşehir Üniversitesi ile üniversite – iş dünyası entegrasyonunu sağlayan “CO-OP Projesi” için işbirliği anlaşması imzaladı. Üniversiteden mezun olmadan Multinet’te kariyer yapma fırsatı bulacak olan öğrenciler, Haziran ayında istihdam edilmeye başlanacak.

Multinet, dünyada ve Türkiye’de “Akıllı Kart Teknolojisi”ni, kurumsal harcamalar ve maaş dışı ödenekler alanında kullanan ilk şirket olma özelliği ile tanınıyor. Şirket bünyesinde bulunan, Bilgi Teknolojileri, Operasyon, Satış, Müşteri Hizmetleri, Pazarlama, Halkla İlişkiler, İnsan Kaynakları gibi departmanlar, öğrenciler için çok farklı kariyer seçenekleri ve farklı alanlarda tecrübe edinme fırsatı sunuyor.

Multinet İnsan Kaynakları Yöneticisi Asım Çavuş, Multinet olarak, farklı kurumlarla çeşitli işbirlikleri fikirlerine çok sıcak baktıklarını ve “CO-OP Projesi”nin yaratacağı sonuçlar bakımından, hem Multinet hem de öğrenciler için büyük önem taşıdığını belirtiyor.

Projenin, Multinet için oryantasyon sürecinin kısalmasına ve doğrudan istihdam imkanına yardımcı olması planlanıyor. Multinet, son yıllarda arttırdığı hizmet çeşitliliği için İstanbul ve Bölge Müdürlükleri’ndeki ekibini sürekli genişletiyor. “CO-OP Projesi” aracılığıyla gelecek stajyerlerin de özellikle; Okulnet, Multiextra gibi genç fikirlerin projelendirildiği alanlarda görevlendirilmesi planlanıyor.

Çavuş, “CO-OP Projesi”nin, Multinet’in genç, dinamik ve hızlı yapısıyla birebir örtüştüğünü, proje sayesinde, Multinet’in İK yöneticileri açısından ciddi bir zaman tasarrufu da sağlanacağını dile getiriyor. Görev tanımlarına uygun stajyerlerin görüşmeye gelmeden; yetkinlik, başarı, not ortalaması gibi değerlendirmelerden geçmiş olacaklarını vurgulayan Çavuş, bu sayede, birçok kişi arasından seçilmiş, teorik bilgiye sahip ve gelişime açık genç yeteneklerle, çok daha kısa sürede bir araya geleceklerini belirtiyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.