‘Selim ile Tarife’nin hikayesi çekildi

Vodafone, yeni reklam kampanyası için ünlü oyuncular Şafak Sezer ve Begüm Birgören'le anlaştı. Sezer ve Birgören’in...

22.04.2009 - 15:30 | MediaCat

Vodafone, yeni reklam kampanyası için ünlü oyuncular Şafak Sezer ve Begüm Birgören’le anlaştı. Sezer ve Birgören’in “Selim ile Tarife” adlı karakterleri canlandırdıkları reklam kampanyasında “mutlu bir ayrılık hikayesi” anlatılıyor.

Yeni reklam kampanyasıyla Türk tüketicisinin beklentilerine daha fazla eğilmeyi hedeflediklerini belirten Vodafone Türkiye Bireysel Pazarlama ve Marka Bölüm Başkanı Selen Kantarcı Tunçbilek, şöyle konuştu:

“Selim ile Tarife’nin ana karakterler olarak karşımıza çıktığı reklam kampanyamızda, Vodafone’un tarifeleriyle farkını ortaya koyduğu, tüketiciye daha yakın durduğu mesajını öne çıkarıyoruz. Reklam kampanyamızla, Türk tüketicisine daha yakın, onların kalbine ve zihnine hitap eden bir marka olmayı hedefliyoruz. Selim ile Tarife’nin hikayesi çok konuşulacak.”

Reklam filminde Begüm Birgören’in canlandırdığı Tarife karakteri, özgürlüğünü kısıtladığı için erkek arkadaşı Selim’i terk ediyor ve Vodafone’un özgürleştiren dünyasına geçme kararı alıyor. Dört ayrı hikaye içeren reklam serisinde, Tarife’yle Selim’in komik ayrılık hikayesini izliyoruz. Reklamlarda Vodafone’un Cep1, Cep Öğrenci, 1000 Dakika ve CepLimitsiz tarifeleri basit ve sade bir dille tüketiciye anlatılıyor.

Team Red tarafından hazırlanan reklam filminin yönetmenliğini Yücel Yolcu üstlendi. Çekimleri Cezayir Restoran’da yapılan ve 2 gün süren filmlerin müziğinde ise ünlü rap şarkıcısı Ceza’nın imzası var.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.