MTV Networks International seni Madrid’e çağırıyor

İşte tam müzik tutkunlarına göre bir yarışma! Viacom Inc. (NYSE: VIA, VIA. B) bünyesinde bulunan...

21.09.2010 - 00:00 | MediaCat

İşte tam müzik tutkunlarına göre bir yarışma! Viacom Inc. (NYSE: VIA, VIA. B) bünyesinde bulunan MTV Networks International (MTVNI) bir şanslı MTV hayranını kendi seçtiği bir arkadaşı ile birlikte rüya gibi bir deneyime, bu seneki MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde boy göstermeye çağırıyor!

Bugün başlayan yarışma, 18 yaş üstündeki tüm katılımcılara açık. Katılımcıların tek yapması gereken, kendi çektikleri en fazla 1 dakikalık bir videoyu ‘MTV Avrupa Müzik Ödülleri’ni İstiyorum’ facebook sayfasına göndermek ve videoda neden orada olmayı istediğini anlatarak yarışmayı izlemeye gidecek olan kişinin kendileri olmaları gerektiğine MTVNI yetkililerini ikna etmek.

Yarışma 8 Ekim tarihinde sona erecek.
Yarışmaya katılmak isteyenlerin tek yapması gereken, Facebook’taki “MTV Avrupa Müzik Ödülleri’ni izlemek istiyorum” (http://bit.ly/blttBm) sayfasına giderek videolarının bağlantısını sayfaya göndermek. En çok beğenilen ve yorum alan 10 video ön elemeye kalacak ve MTVNI yetkililerinden oluşan komite tarafından değerlendirilecek. Kazanan katılımcı 12 Ekim tarihinde duyurulacak.

2010 Avrupa Müzik Ödülleri 7 Kasım 2010 tarihinde Madrid’de düzenlenecek. Yarışmaya katılacakların bu rüya gibi yolculuk için pasaportlarını şimdiden hazırlamasında fayda var.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.