MediaCat

MTM Adana’yı yakın takibe aldı

Medya Takip Merkezi’nin takip ettiği yayın sayısı Adana şubesiyle birlikte 4 binin üzerine çıktı.

MTM Adana’yı yakın takibe aldı

Türkiye ve Avrupa’da 8 noktada 1999 yılından bu yana medya takip hizmeti veren Medya Takip Merkezi (MTM), Adana’da açtığı temsilcilik ile şube ve temsilcilik sayısını dokuza çıkardı. 

MTM Adana Ofisi, bölgede yer alan  tüm televizyon, basın  ve bölgesel web sitelerinden alınan bilgilerin merkeze aktarımını sağlıyor. Bölge medyasından alınan bilgiler merkezde işlenerek ölçümleniyor ve kullanıcılara ulaştırılıyor.

MTM Çukurova Bölge Temsilcisi Kerem Fidanay, yeni şube açmalarıyla ilgili olarak, “Günümüzde, medya yansımalarının sadece kayıt altına alınması yeterli değil. Aynı zamanda detaylı şekilde ayrıştırılması ve hızla ölçümlenip sunulması gerekiyor. Adana’da açtığımız yeni temsilciliğimiz ile, bölgedeki kurumlara medya takibinde nitelikli bilgiyi en kısa sürede ve en kaliteli şekilde ulaştırmak için çalışacağız.” dedi.

2007 yılından bu yana medya takip sektöründe, medya strateji planlama, analiz ve üretim departmanlarında edindiği tecrübeleri bölge temsilciliği pazarlamasında pekiştirmeyi hedeflediğini dile getiren Fidanay, Kocaeli Üniversitesi  İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.