MSI, AMD’nin ikinci nesil ultra-ince modelini detaylandırdı

Önde gelen donanım üreticilerinden Tayvan merkezli MSI, AMD'nin ikinci nesil ultra-ince platformunu temel alan X-Slim X430 modelini detaylandırdı...

17.12.2009 - 00:00 | MediaCat

Önde gelen donanım üreticilerinden Tayvan merkezli MSI, AMD’nin ikinci nesil ultra-ince platformunu temel alan X-Slim X430 modelini detaylandırdı.

Firmanın yeni dizüstü bilgisayarı, AMD’nin çift çekirdekli Athlon Neo X2 işlemcisinden güç alıyor ve ATi Mobility Radeon HD 3200 entegre grafik yongasıyla geliyor.1366 x 768 piksel çözünürlüğünde 14-inç ekrana sahip olan, 1-inç kalınlığındaki ultra-taşınabilir dizüstü bilgisayarda 2GB bellek kullanıldığı ve tercihe bağlı olarak 320GB veya 500GB kapasiteli sabit diskler ile alınabileceği belirtiliyor.

Opsiyonel olarak harici DVD sürücününde sunulacağı X430”un diğer özellikleri arasında 1.3 megapiksel çözünürlüğünde entegre internet kamerası, Gigabit Ethernet, WiFi, çok formatlı kart okuyucusu ve 4/8 hücreli pil gibi detaylara yer veriliyor.

Pil dahil sadece 1.5 Kg ağırlığındaki dizüstü bilgisayarın işletim sistemi Windows 7 Home Premium.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.