Burgaz Rakı’ya yeni genel müdür

Ekim 2009 tarihinde TMSF yönetimindeki Garipoğlu Şirketler Grubu’nda Pazarlama Koordinatörlüğüne atanan...

17.12.2009 - 00:00 | MediaCat

Ekim 2009 tarihinde TMSF yönetimindeki Garipoğlu Şirketler Grubu’nda Pazarlama Koordinatörlüğüne atanan Cumhur Baltacı, Grup Pazarlama Koordinatörlüğü göreviyle birlikte, 1 Aralık 2009 tarihinden itibaren, Burgaz Pazarlama ve Dağıtım Ltd. Şti. Genel Müdürlüğü’ne getirildi.

Burgaz Pazarlama ve Dağıtım Ltd. Şti. Genel Müdürlüğü görevine atanan Cumhur Baltacı 1971’de İstanbul, Ortaköy’de dünyaya geldi. 1988 yılında Kabataş Erkek Lisesi Matemetik Bölümü’nü bitirdi. Ardından Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden 1992 yılında mezun oldu.

Cumhur Baltacı iş yaşamına 1992 yılında Ariel, Alo, Ace, Prima, Orkid, İpana, Rejoice, Blendax, Pantene gibi güçlü markalarının üreticisi Procter & Gamble Türkiye’de başladı.
1997 yılına kadar P&G bünyesinde görev alan Baltacı, 1997-1998’de Eti Pazarlama’da (Eti Bisküvi ve Çikolata Ürünleri), 1998-2000’de Kerevitaş Gıda San. Tic. A.Ş.’de (Superfresh markalı dondurulmuş ürünler, sebze ve ton balığı konserveleri), 2000 – 2002’de Doğuş Grubu tarafından kurulan internet servis sağlayıcısı İksir Uluslararası Haberleşme ve Ticaret Hizmetleri A.Ş.’de, 2000 – 2003 yılları arasında Koleston, Vivality, Wella Flex, New Wave markalı saç bakım ve şekillendirme ürünlerinin sahibi Wella Kozmetik’te görev yaptı.

2004 – 2009 yılları arasında Feast markalı dondurulmuş gıda ürünleri ile Türkiye’nin en büyük dondurulmuş gıda üreticisi konumunda olan Özgörkey Gıda Ürünleri San. ve Tic. A.Ş.’de görev alan Cumhur Baltacı, Ekim 2009’da aralarında Akmaya, AL-CO, Av-Pil, Burgaz, Berolina gibi markaların bulunduğu TMSF yönetimindeki Garipoğlu Şirketler Grubu Pazarlama Koordinatörlüğü görevine atandı.

Cumhur Baltacı, 1 Aralık 2009’dan itibaren Garipoğlu Şirketler Grubu Pazarlama Koordinatörü göreviyle birlikte Burgaz Pazarlama ve Dağıtım Ltd. Şti. Genel Müdürü görevini yürütmektedir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.