Motorola RAZR V3x Türkiye’de

14 Şubat’ta Barselona’da gerçekleşen 3GSM Dünya Kongresinde “Yılın En İyi 3G Telefonu” ödülünü alan Motorola RAZR V3x, Türk kullanıcılarının beğenisine sunuluyor.

25.07.2006 - 00:00 | MediaCat

14 Şubat’ta Barselona’da gerçekleşen 3GSM Dünya Kongresinde “Yılın En İyi 3G Telefonu” ödülünü alan Motorola RAZR V3x, Türk kullanıcılarının beğenisine sunuluyor.

Tüm dünyada ilgi toplayan ve geçtiğimiz Şubat ayında düzenlenen 3GSM Dünya Kongresi’nde aldığı yılın en iyi 3G telefonu ödülüyle bu başarısını pekiştiren Motorola RAZR V3x, mobil eğlence cihazlarında gelinen son noktayı temsil ediyor. Telefon yalnızca 3G gibi gelişmiş teknolojik özellikleriyle değil, kusursuz tasarımıyla da göz dolduruyor.

İlk bakışta, gerçek zamanlı iki yönlü görüntülü konuşma ve yüksek hızda veri aktarım gibi üstün özellikleriyle dikkat çeken Motorola RAZR V3x, bir 3G telefondan beklenenleri fazlasıyla karşılayan özelliklere sahip. 2 megapiksellik kamerasının yanı sıra iki yönlü görüntülü konuşma için ek VGA kameraya da sahip olan Motorola RAZR V3x ile yüksek kalitede video kayıt, video izleme ve fotoğraf çekimi yapılabiliyor.

3D grafiklerle zenginleştirilmiş etkileyici multimedya araçları ve zengin renk görüntüleyebilme özellikleri, Motorola RAZR V3x’in görsel uygulamalar konusundaki üstünlüğünü kanıtlıyor. Geniş saklama kapasitesi, USB bağlantısı, Bluetooth vb… gibi özellikler ise telefonu daha da çekici kılıyor. Tüm bu üstün teknolojik özellikleri, şık ve seçkin bir tasarımla bütünleştiren Motorola RAZR V3x, herkesin sahip olmak isteyeceği türden, sıra dışı bir telefon.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.