MediaCat

MNG Kargo logosunu değiştirdi

DHL Group’a katılan MNG Kargo’nun logosu yenilendi.

Ekim ayında küresel lojistik devi DHL Group’un bünyesine dahil olan MNG Kargo’nun logosu yenilendi. Yeni logoda MNG Kargo markasının yanında “A Company of DHL” ifadesi de yer alacak.

MNG Kargo’nun karakteristik renkleriyle, DHL’in ikonik sarı ve kırmızı renklerinden oluşan logonun bir araya gelmesinin güçlü bir geleceği simgelediğini belirten MNG Kargo Ticari Faaliyetlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Veysi Armağan Kesen, “Yeni logomuz, DHL ile yaratacağımız güçlü bir geleceği temsil ediyor. MNG Kargo’nun köklü geçmişi ve DHL’in küresel uzmanlığı arasında kurduğumuz bu köprü, müşterilerimize daha rekabetçi ve yenilikçi lojistik çözümleri sunmamıza olanak tanıyor. DHL eCommerce’in yaygın global ağını ve dijital uzmanlığını MNG Kargo’nun yerel kimliğiyle birleştiren DHL Group, Türkiye pazarındaki büyüme potansiyelinden faydalanmayı hedefliyor. Bu güçlü birlikteliği temsil eden yeni logomuz ile küresel pazarda daha güçlü bir konumda yer almayı amaçlıyoruz” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.