Mmd Yılın ‘İletişim Danışmanlığı Ajansı’ seçildi

Orta, Doğu Avrupa, Avrasya ve Türkiye'nin de içinde bulunduğu 18 ülkede iletişim danışmanlığı konusunda hizmet veren...

26.01.2009 - 10:33 | MediaCat

Orta, Doğu Avrupa, Avrasya ve Türkiye’nin de içinde bulunduğu 18 ülkede iletişim danışmanlığı konusunda hizmet veren Mmd Public Relations and Publis Affairs Consultants halkla ilişkiler sektörünün en tanınmış ve bağımsız yayınlarından biri olan Holmes Report tarafından EMEA Bölgesi’nde “Yılın İletişim Ajansı” seçildi.

Holmes Report’un Yazı İşleri Müdürü ve aynı zamanda halka ilişkiler camiasının duayenlerinden Paul Holmes’un belirli kriterler doğrultusunda gerçekleştirdiği performans değerlendirmelerinin ve müşterileriler kanalında yaptığı incelemelerin ışığında EMEA bölgesinde 2008 yılının en başarılı performansını sergileyen ve “Yılın İletişim Ajansı Ödülü”nü almaya hak kazanan ajansın Mmd olduğu açıklandı.

Konuyla ilgili olarak Mmd COO’su Chris Dobson şu açıklamayı yaptı:

“Holmes Report tarafından bir kez daha bu ödüle layık görülmekten büyük mutluluk duyuyoruz. 20 yılı aşkın deneyimimizle; Avrasya, Orta, Doğu ve Güneydoğu Avrupa’nın 18 ayrı ülkesindeki Fortune 500 listesinde yer alan müşterilerimize, global anlayışla sunduğumuz birinci sınıf danışmanlık hizmeti sayesinde pek çok uluslararası yatırımcının da tercihi konumundayız. “

“Son birkaç yılda, iş hacmimizin neredeyse yarısını oluşturan hükümet ve kamu ilişkileri danışmanlığı konusunda kendimizi oldukça geliştirdik. Bu ödülü kazanmış olmamızın en tatmin edici yönü, sunduğumuz danışmanlık ve desteğin müşterilerimize sağladığı elle tutulur yararlarını görebilmektir. Bu da bizim sektörümüzde başarının gerçek ölçütüdür.”

Doğu Avrupa pazarının farklı şartlara sahip olduğunu ve şirketlerin danışmanlık hizmeti ihtiyaçlarında hep en iyinin arayışında olduklarının altını çizen Holmes Report üyesi halkla ilişkiler şirketi temsilcileri, Mmd’nin operasyonlarının son 12 ayda güçlü bir büyüme elde etmesinin piyasada talep edilen danışmanlık hizmetini sunmayı başarmasıyla doğru orantılı olduğu yorumunu yaptılar.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.