MMA Global Smarties Awards’a Türkiye’den altı aday

Ödüller 25 Eylül’de sahiplerini bulacak.

18.08.2017 - 17:49 | MediaCat

MMA Smarties Awards'un kazananları belli oldu

Mobil pazarlama dünyasının küresel düzeyde ödüllendirildiği 2017 MMA Global Smarties Awards’da Türkiye’den beş iş kısa listeye kaldı. Toplamda altı projenin yer aldığı Ürün/Hizmet Lansmanı kategorisinde Unilever Food Solutions’ın “UFS Güvenilir Eller” ve Yapı Kredi’nin “Yapı Kredi – Mobil Şube Lansmanı” projeleri kısa listeye girmeyi başarırken, Warner Bros ve Mediacom Türkiye’nin “Resident Evil: Son Bölüm” isimli projesi Mobil Oyunda Pazarlama kategorisinde, Peugeot ve OMD’nin “Airplane Mode Targeting” projesi Teknoloji kategorisinde, FIAT ve People Initiative’in “From Inside the Plot” projesi 360 Derece Video kategorisinde, Nestlé / Nescafé, Mindshare ve MAXUS ise “Nescafé’yle Evini Cafeye Çevir” projesiyle Promosyon kategorisinde Türkiye’yi temsil edecek.

Mobil Pazarlama Birliği’nin (MMA) gerçekleştirdiği 2017 MMA Global Smarties Awards 25 Eylül’de New York’ta düzenlenecek ödül töreniyle sahiplerini bulacak. Ödüllerin ana kategorileri Pazarlama Stratejisi, Medya ve Teknoloji şeklinde belirlendi. Pazarlama Stratejisi altı alt kategori, Medya sekiz alt kategori ve Teknoloji’de ise sekiz alt kategoride kısa listeye giren işler yarışacak. Üç ana kategoride toplam 96 iş ödül için mücadele ederken, kategorilere göre kısa listeye kalan iş sayıları şu şekilde sıralandı: Pazarlama Stratejisi (28), Medya (37) ve Teknoloji (31).

Kaynak: Digital Age

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.