Mobil dönüşümün bugünü ve yarını

MMA Forum İstanbul bu yıl 25 Ekim'de Swissotel The Bosphorus’ta gerçekleşecek.

13.10.2017 - 08:20 | MediaCat

50 ülkede 800 üye ile faaliyet gösteren MMA’in (Mobil Pazarlama Birliği / Mobile Marketing Association) Türkiye oluşumu, MMA Forum İstanbul’u bu yıl dördüncü kez düzenliyor. Swissotel The Bosphorus’un 25 Ekim tarihinde ev sahipliği yapacağı MMA Forum İstanbul’da mobil dönüşümün bugünü ve yarını ele alınacak.

Mobil pazarlamanın turizm, sadakat programları, yaşam stili, alışveriş, tüketim ve finans gibi alanlara kattığı değerin artırılmış gerçeklik, sanal gerçeklik, dijital kimlik, nesnelerin interneti ve giydirilebilir teknolojiler gibi hayatın artık tam içinde yer alan teknolojilerin mobil pazarlama ile nasıl kullanıcı deneyimine dönüşeceğinin örnekler ile değerlendirileceği MMA Forum İstanbul’da MMA’in “Çapraz Pazarlama Verimliliği (SMoX) araştırmasının bulguları da paylaşılacak. Google ve LinkedIn gibi markaların sunumların da yer alacağı etkinlikte Türkiye ve EMEA Bölgesi Smarties Ödül Törenleri de eş zamanlı olarak gerçekleşecek.

Etkinlikte Alpha.One, Adcolony, Akbank, PlanB Media, Performics Turkey, Hopi, Adjust, Google, Doğuş Yayın Grubu, Garanti Bank, AppsFlyer, Alametifarika, Sütaş, Dominos, İşbank, MMA, Nielsen, LinkedIn, Yapı Kredi, App Annie gibi  finans kuruluşlarından, pazarlama markalarından, ajanslardan, teknoloji ve medya firmalarından konuşmacılar bir araya gelecek.

MMA Forum İstanbul 2017 – %100 Mobil etkinliğine kayıt, MMA Türkiye’nin etkinlikler sayfasından yapılabiliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.