MediaCat

Minyatür dünyada bir SUV kutu açılımı

Volvo Cars CEO’su Jim Rowan, elektrikli SUV EX30’un lansmanı için kamera karşısında.

Volvo Cars, bugüne kadarki en küçük elektrikli SUV modeli EX30’un tanıtımını CEO’su Jim Rowan’ın kamera karşısına geçtiği kutu açılımı filmiyle gerçekleştiriyor.

Altı dakikalık filme CEO Rowan’ın getirdiği küçük bir kutuyla giriş yapan EX30 minyatür ve gerçek boyutlu dünyalar arasında dolaşırken, SUV’nin özellikleri merak uyandırıcı ve eğlenceli bir dille aktarılıyor. Filmde aracın tasarım ve teknik özelliklerinin yanı sıra tüm Volvo araçlar arasında en düşük karbon ayak izine sahip olacak şekilde tasarlandığı da vurgulanıyor.

AKQA CCO’su Peter Lund, “Volvo Cars’ın geleceği, daha azıyla daha fazlasını yaptığımız heyecan verici bir tarzda şekilleniyor. EX30’un lansman etkinliği ve kampanyası şimdiye kadarki en küçük SUV’leriyle büyük düşünme konusundaki yenilikçiliği ve kararlılığı özetliyor. EX30’un küçük ama güçlü duygusunu hayata geçirmede Volvo ile çalışmaktan onur duyuyoruz” yorumunda bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.