MediaCat

Hepsiburada basketbol milli takımlar ana sponsoru oldu

Hepsiburada ve Türkiye Basketbol Federasyonu 2 yıl süreli sponsorluk anlaşması imzaladı.

Hepsiburada basketbol milli takımlar ana sponsoru oldu

Hepsiburada, Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) ile imzaladığı anlaşmayla milli takımlar ana sponsoru oldu.

İki yıl sürecek işbirliğinin resmiyete döküldüğü imza töreni, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Hepsiburada CEO’su Nilhan Onal Gökçetekin, TBF Yönetim Kurulu Üyeleri, TBF ve Hepsiburada yöneticileri ile basın mensuplarınının katılımıyla Mandarin Oriental Bosphorus’ta gerçekleşti.

İmza töreninde konuşan Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, işbirliğine ilişkin düşüncelerini şu sözlerle paylaştı: “Dijital ticaretin ülkemizdeki lider kuruluşlarından Hepsiburada’nın milli takımlarımızın ana sponsoru olduğunu duyurmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Türk basketboluna ve milli takımlarımıza destekleri için Hepsiburada CEO’su Sayın Nilhan Onal Gökçetekin ve ekibine huzurlarınızda bir kez daha teşekkür ediyorum. Bugün burada yaptığımız işbirliğiyle e-ticaretin de milli takımı olan ay yıldızlılarımızın, başarılarıyla hepimizi gururlandıracağına canı gönülden inanıyorum. Türk basketbolunun finansal ve idari olarak sağlam temellere oturması için göreve geldiğimizden bu yana etkili çalışmalar yürütüyoruz. Sadece son iki yılda 12 yeni sponsoru basketbolumuza kazandırarak sponsor sayımızı yüzde 25’in üzerinde artırdık. Türk basketboluna güvenen ve basketbol ile daha geniş kitlelere ulaşmayı tercih eden bütün paydaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum.”

Basketbol milli takımlarına ana sponsor olarak destek vermekten gurur duyduklarını belirten Hepsiburada CEO’su Nilhan Onal Gökçetekin ise yorumlarını, “Ülkemizin bayrağını küresel piyasalarda dalgalandıran, Türkiye’de e-ticaretin en köklü şirketi olarak kendimizi ‘e-ticaretin milli takımı’ olarak görüyoruz. Mücadele, azim, rekabet gibi değerlere sahip olan spor kültürünü, aynı zamanda hız ve dinamizm de içermesi dolayısıyla Hepsiburada olarak kendimize yakın buluyoruz. Özellikle cumhuriyetimizin 100. yılını kutlayacağımız 2023 yılında, desteğimizin basketbol milli takımlarımızın başarısına katkısı olacağını umut ediyoruz. Kadınlar Avrupa Basketbol Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek Kadın A Milli Takımımıza başarılar diliyorum. Ayrıca ağustos ayında ülkemizde gerçekleştirilecek olan olimpiyat ön elemelerinde Erkek A Milli Takımımıza da şimdiden başarı dileklerimi iletiyorum. Umuyorum ki her iki milli takımımız da alacağı başarılar ile göğsümüzü kabartacak. E-Ticaretin milli takımı Hepsiburada olarak bizler de salonda yerimizi alarak takımlarımızı tüm gücümüzle destekleyeceğiz. Hepsiburada olarak Türk basketbolunun yanındayız, Hepsiburada sözü veriyoruz” sözleriyle dile getirdi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.