MediaCat

Minik dostlar iş arıyor

HAÇİKO’nun işyerlerine sevgi kokan bir çağrısı var.

Minik dostlar iş arıyor

Kuruluş amaçları arasında toplumda havyan sevgisinin geliştirilmesi ve sahipsiz sokak hayvanları başta olmak üzere tüm hayvanların yaşam hakları ile refahlarını sağlamaya yönelik çalışmaların yürütülmesi bulunan Hayvanları Çaresizlik ve İlgisizlikten Koruma Derneği (HAÇİKO), sokak hayvanlarını sıcak yuvalara kavuşturmak için işyerlerine seslendiği yeni bir kampanyaya imza atıyor.

Üstelik HAÇİKO bu kampanyasıyla işyerlerine reddedilmesi güç bir teklifte bulunuyor. Zira Michigan Üniversitesi’nde gerçekleştirilen araştırmalara göre, köpeklerin olduğu ofislerde motivasyon ve verimlilik yükseliyor.

Gizmo, Demir, Köpük, Köfte ve Karamel gibi minik dostların işvereni olmak isteyenlerin işini kolaylaştırmak adına Minikdostlarisariyor.com adlı bir de internet sitesi bulunuyor. Siteyi ziyaret edenler, minik adayların LinkedIn profillerini inceleme ya da dolduracakları formlar aracılığıyla minik adaylarla “iş görüşmesi” gerçekleştirme fırsatına da sahip oluyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.