MediaCat

MINI dünya rekoru kırmaya hazırlanıyor. Gerekçe romantik…

Dünyanın en uzun dilek listesi Noel Baba’ya ulaşacak mı?

MINI dünya rekoru kırmaya hazırlanıyor. Gerekçe romantik…

MINI, sınırlarını Kutup Dairesi’nin 5km güneyinde yer alan Finlandiya kenti Rovaniemi’ye gerçekleştireceği Noel Baba gezisiyle zorluyor.

Bilginin bu cümleyle size pek bir şey ifade etmediğinin farkındayız. Şöyle ki, bu “küçük dostumuz” bir dünya rekoru kırmaya hazırlanıyor. Dünyanın dört bir yanından çocukların ve yetişkinlerin yazdığı mektupları Noel Baba’ya ulaştırmak için yola çıkan MINI 3000km yol katedecek. Eğer bu yolda başarılı olursa “dünyanın en uzun dilek listesini” Noel Baba’ya ulaştırmış olacak.

Organizasyonda 16 dünya markası yer aldı; Noel Baba’yı etkilemek için yeterli bir sayı. Rovaniemi’ye yapılacak bu “tek gidiş” 24 Kasım cumartesi günü başlayacak. MINI otomobillerin hareket yeri ise Münih’teki BMW Group HQ olacak. Eğer bu girişim, medyada kendine yeterince yer bulabilirse iyi bir pazarlama hareketi olduğu söylenebilir. Yoksa bu “mektup toplama ve ulaştırma” bahsi kendi halinde romantik bir aktivite olarak kalabilir.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.