MediaCat

Millward Brown’dan yeni marka

Millward Brown global kalitatif uygulamasının yeni markası olan Firefly Millward Brown’ın lansmanını…

Millward Brown’dan yeni marka

Millward Brown global kalitatif uygulamasının yeni markası olan Firefly Millward Brown’ın lansmanını gerçekleştirdi.

Millward Brown’ın sahip olduğu dünyanın önde gelen birçok kalitatif kuruluşunun hepsi artık tek bir marka altında birleşti. Greenfield Consulting Group (Kuzey Amerika), Sadek Wynberg Millward Brown (İngiltere) ve MFR (Fransa), Firefly ismini benimseyen kuruluşlar arasında yer alıyor. Firefly markası Millward Brown tarafından 2002’den bu yana dünyanın bazı bölgelerinde kullanılıyor; geriye kalan kuruluşlar da bu yeni markayı en etkili şekilde sahipleniyor.

Millward Brown Ceo’su Eileen Campell  “Kalitatif uygulamalar işimizin dünya çapında çok önemli bir parçasını oluşturuyor. Doğal olan, takımlarımızı, paylaşılan marka ruhunu yansıtan tek bir marka altında toplamak: Aydınlatmak” dedi. Campell “Firefly; kalitatif birimlerimizin butik kalitesini ve yaratıcılıklarını Millward Brown’un global erişim ve kaynaklarıyla birleştiriyor. Kalitatif ve kantitatif tekliflerimizin mükemmel entegrasyonu müşterilerimize sektör içinde eşsiz bir perspektif sunuyor” şeklinde konuştu.

Aydınlatma konsepti, Millward Brown kardeş şirketi ve aynı zamanda WPP Group’un üyesi olan Landor tarafından tasarlanan çarpıcı yeni logo tasarımı ve marka kimliği ile canlanıyor. Global olarak 40 ofisi olan Firefly Millward Brown, 300’den fazla kalitatif profesyonelini bünyesinde barındırıyor. 

Millward Brown Türkiye Genel Müdürü Betül Khan ise “Firefly İngilizcede ateşböceği anlamına geliyor. Global kalitatif ağımız Firefly markasının gücü ile iş ortaklarımızın yolunu aydınlatıyoruz. Alanında lider Firefly Millward Brown’ın inovatif kalitatif teknikleriyle sınırsız bir hizmet alma fırsatı Türkiye’deki müşterilerimizin en büyük avantajı olacaktır” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.