MediaCat

Midas Ödülleri’nden Türkiye’ye 4 ödül

Midas Ödülleri 2017’nin tüm kazananları açıklandı.

Midas Ödülleri’nden Türkiye’ye 4 ödül

New York Festivals tarafından düzenlenen, global ölçekli finansal reklam ve pazarlama yarışması Midas Ödülleri’nde 2017 yılının kazananları belli oldu.

McCann New York’un State Street Global Advisors için hazırladığı ve geçtiğimiz yıl birçok yarışmaya damgasını vuran “Fearless Girl”ün Büyük Ödül’e layık görüldüğü Midas Ödülleri 2017’de 77 farklı kategoride 51 Altın Midas ve 87 Gümüş Midas’ın yanı sıra 102 de Midas Sertifikası verildi.

Midas Ödülleri 2017’de  Mastercard için hazırladığı “Mastercard’tan Starbucks’ta Paha Biçilemez Bir Sürpriz” ile Voden Yeni Ürün/Servis Lansmanı ve Satın Alma Noktası kategorilerinde iki Gümüş Midas alırken, ING Bank için hazırladığı “Babalar Günü Kutlaması” ile Publicis İstanbul Sosyal Medya kategorisinde, Şekerbank için hazırladığı “İyi ki Varsınız” ile Concept de Bankalar: Ticari kategorisinde birer Gümüş Midas’ın sahibi oldu. Midas Ödülleri 2017’de ayrıca Concept’e Allianz için hazırladığı “Allianz Seninle” ile Sigorta: Sağlık kategorisinde Midas Sertifikası verildi.

Midas Ödülleri 2017’nin tüm kazananlarına buradan ulaşılabilir.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.