Mey İçki’ye yeni pazarlama direktörü

Mey İçki’de pazarlama direktörlüğüne pazarlama sektörünün deneyimli isimlerinden

26.02.2008 - 16:32 | MediaCat

Pazarlama sektörünün deneyimli isimlerinden Çiçekten Becel, Şubat ayı itibariyle Mey İçki’de Pazarlama Direktörü olarak göreve başladı. Becel, Mey İçki’nin iş geliştirme ve tüm bunları destekleyici pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olacak.

Çiçekten Becel, Kadıköy Maarif Koleji’nin ardından, 1983 yılında Boğaziçi Üniversitesi Ön Lisans Yüksekokulu Satış ve Pazarlama Bölümü’nden mezun oldu. Ardından Kanada Seneca College’de Tüketici Davranışı ve Sosyal Psikoloji konularında bir eğitim programına katıldı. İş yaşamına Unilever’de Satış Destek Servisleri Şefi olarak başlayan, ardından çeşitli reklam ajanslarında Müşteri Temsilcisi görevlerinde çalışan Becel, 1987 yılında The Coca-Cola Company Türkiye’de Pazarlama Asistanı olarak göreve başladı. Becel, The Coca-Cola Company’de Ürün, Pazar Araştırma, Pazarlama Servisleri, Stratejik Planlama konularında müdürlük pozisyonlarında bulundu. 1997 yılında The Coca-Cola Bottlers of Turkey Grubu’ndaki yeniden yapılanmanın bir parçası olarak ‘Şişeleme Operasyonları’nda görev aldı ve 1997 Eylül ayında İş Geliştirme ve Pazar Araştırma Müdürü olarak Coca-Cola İçecek A.Ş.’ye atandı. Coca-Cola İçecek A.Ş.’de 10 yılı aşkın bir süre Stratejik Pazarlama ve İş Geliştirme alanlarında; Coca-Cola İçecek’in yeniden yapılanması ve satış – dağıtım sistemlerinin geliştirilmesi süreçlerinde, Proje Müdürlüğü yaptı. Becel, Mey İçki’ye geçmeden önce Coca-Cola İçecek A.Ş.Pazarlama Direktörü olarak görev yapmaktaydı. Becel, evli ve 2 çocuk annesi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.