Ülker kişisel bakım markaları için ajansını seçti

Ülker'in kişisel bakım markaları için Ocak ayında açtığı konkur sonuçlandı...

26.02.2008 - 16:50 | MediaCat

Ülker, Ocak ayında açtığı konkur sonucunda Manajans JWT’yi, Baby Star ve Rozi’ye hizmet verecek yeni ajansı olarak belirledi.

Ülker Kişisel Bakım Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Teoman Kazan, konu ile ilgili değerlendirmesinde, “Öncelikli olarak bebek bezi ve hijyenik ped pazarlarına odaklanıyoruz. Şu ana kadar fabrika yatırımı, insan kaynakları yatırımı, AR-GE çalışmaları, satış organizasyonun yeniden yapılandırılması gibi altyapı çalışmalarımızı tamamladık. Bundan sonra reklam konusunda güçlü bir partner ile hedefimize odaklanmak istiyoruz.” dedi. Teoman Kazan, Manajans’ın diğer Ülker markaları ile şimdiye kadar gösterdiği performansı ve konkurdaki yaratıcı çözüm önerilerini göz önünde bulundurarak, kişisel bakım sektöründeki hedeflerine daha hızlı ulaşacaklarını belirtti.

Ocak ayında açılan konkura katılan 3 firma arasından Manajans JWT; strateji, yaratıcılık gibi konularda oldukça iddialı marka çözümleri ile öne çıkmayı başardı. Manajans JWT Ajans Başkanı Deniz Barlas da düşüncelerini şöyle açıkladı: “Yıllardır Ülker’in birçok markasına hizmet veriyor, birlikte hem yaratıcılık ödülleri ve Effie’ler kazanıyor, hem de satış ve itibar açısından birçok başarı vakası yaratıyoruz. Ülker için kişisel bakım sektöründe de çok başarılı işler yapacağımıza inanıyorum.” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.