MediaCat

Messi ve Suárez arasında soğuk rüzgârlar

İki yıldız Gatorade’in yeni reklam filmi için kamera karşısında.

Messi ve Suárez arasında soğuk rüzgârlar

2018 FIFA Dünya Kupası’nın başlamasına sayılı günler kala Gatorade, 50 yıllık tarihinin en büyük uluslararası reklam kampanyasında, turnuvada karşı karşıya gelmesi muhtemel iki isim olan Lionel Messi ve Luis Suárez‘i bir araya getiriyor.

FC Barcelona forması giyen iki yıldızın yer aldığı reklam filminin açılışında bol bol dostluk rüzgârları esiyor; Avrupa’da futbol sezonunun kapanması ve de FIFA Dünya Kupası heyecanının yaklaşması ile birlikte ikilinin arası ufaktan açılmaya başlıyor. İkilinin FIFA Dünya Kupası hazırlıkları Gatorade ile devam ederken antrenmanlarda sinirlerin ufaktan gerilmesiyle tadı kaçan rekabet, yer yer çirkinleşmelere bile yol açıyor.

Gatorade’in “Her Şey Değişir” adlı kampanyası, markanın globaldeki en büyük kampanyası olmasının yanı sıra, fotbol için özel olarak geliştirilen Gatorade Football Energy adlı yeni ürününün de tanıtımını üstleniyor. İlk etapta Amerika Birleşik Devletleri’nde sunulacak olan yeni ürün, yıl içinde Meksika ve Brezilya ile birlikte tüm Latin Amerika’ya da ulaşacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.