Meral Akyel reklamcılığı bırakıyor

Leo Burnett Türkiye CEO'su Meral Akyel, reklam sektörünü bırakacağını açıkladı. Meral Akyel'in görevini...

06.04.2009 - 13:53 | MediaCat

Leo Burnett Türkiye CEO’su Meral Akyel, reklam sektörünü bırakacağını açıkladı. Meral Akyel’in görevini, 11 Mayıs’ta göreve başlayacak yeni bir yöneticinin devralacağı belirtildi.

Leo Burnett, Orta ve Doğu Avrupa Başkanı ve Ceo’su Jaroslaw Ziçbinski, Meral Akyel’in kararına saygılı olduklarını ve bugüne kadar sürdürdüğü başarılı hizmetler için müteşekkir olduklarını açıkladı.
Jaroslaw Ziçbinski, Leo Burnett Türkiye’nin dünya ölçüsünde yaratıcılığa sahip bir ajans olduğunu belirterek, “Aldığımız ödüller ve müşterilerimizin işine yaptığımız katkı, bu başarının göstergesidir. Bütün dünyada bu hizmetleri daha verimli kılmak için başlattığımız ve işimizin odağına insan davranışlarını koyan yeni çalışma sistemimiz Human Kind ile Türkiye’de de fark yaratıyoruz. Bu farklılık her geçen gün daha da hissedilecek. Türkiye gibi dünyanın parlayan yıldız ülkesinde biz de yıldızlara uzanmaya devam edeceğiz. “ dedi.

Meral Akyel, meslek yaşamına ODTܒde öğretim görevlisi olarak başladı. Endüstri Mühendisi olarak yerli ve yabancı kuruluşlarda görev yapan Meral Akyel, 1991 yılında müşteri temsilcisi olarak Markom Leo Burnett’te çalışmaya başladı. 1997 yılında CEO’luk görevine getirilen Akyel evli ve iki çocuk annesi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.