DeFacto’dan yeni reklam filmi: Jean Obama’nın şalvarıdır

Akdeniz esintileri taşıyan koleksiyonu ile şıklığın ve rahatlığın adresi DeFacto, "Jean Obama'nın Şalvarıdır" reklam filmiyle...

06.04.2009 - 14:09 | MediaCat

Akdeniz esintileri taşıyan koleksiyonu ile şıklığın ve rahatlığın adresi DeFacto, “Jean Obama’nın Şalvarıdır” reklam filmiyle tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Türk tekstil sektöründe Akdeniz esintileri taşıyan, koleksiyonunda jean bulundurmayan tek spor /casual giyim markası, Akdeniz modasının öncüsü Defacto, yine çok konuşulacak bir reklam kampanyasına imza atıyor.

“DeFacto olarak 2007 yılında aldığımız bir karar sonunda koleksiyondan jean’ı çıkardık” larını açıklayan DeFacto Genel Müdürü İhsan Ateş, ilk reklam kampanyalarımız ile Akdenizli yaşam tarzına uygun koleksiyonlar sunduğumuzu anlatmak istedik. Yeni reklam kampanyamızla ise daha önceden verdiğimiz mesajımızın altını çizmek istiyoruz . “Jean Amerikan yaşam tarzının bir ürünü, oysa biz Akdenizliyiz. Biz jean üretmiyoruz ve jean’in “Rahat giyim” adı altında pazarlanmasına karşıyız. Geçmişte Amerikan işçileri için tasarlanan ve tek özelliği kolay yıpranmaması olan jean’in bugün rahat giyim olarak kabul görmesine karşıyız ve Akdeniz rahatlığının bu olmadığını savunuyoruz. ‘Jean Amerika’nın şalvarıdır’ sloganı ile yaptığımız lansmanın ardından bir devam niteliği taşıyan ‘Jean Obama’nın şalvarıdır’ kampanyası ile, tam da Obama’nın ülkemize geldiği bu günlerde mesajımızı tekrar etmek istiyoruz. Amerika artık Obama ise, jean Obama’nın da şalvarıdır. Herkese, jean’in sözümona rahatlığına karşı, Akdenizli DeFacto’yu öneriyoruz” diye konuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.