MediaCat

Meme kanseri farkındalığı için pembe fatura

Limak Enerji’nin Pembe Fatura uygulaması bu yıl da devam ediyor.

Meme kanseri farkındalığı için pembe fatura

Limak Enerji, meme kanserine dikkat çekmek amacıyla geçtiğimiz yıl ekim ayında başlattığı Pembe Fatura uygulamasını bu yıl da sürdürüyor. Şirket, Meme Kanseri Farkındalık Ayı olan ekim ayında 3 milyon müşterisine, erken tanının önemine “O sizi bulmadan, siz onu bulun! Elle muayene ve mamografi hayat kurtarır” mesajıyla dikkat çeken pembe fatura ulaştırdı.

Limak Enerji Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac

Projenin önemine değinen Limak Enerji Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, “Elektrik faturaları, müşterilerimiz tarafından yakından takip ediliyor. Sosyal Faturalar projemizle bugüne kadar sağlık, çevre ve eğitim gibi alanlarda pek çok bilgilendirici mesajı müşterilerimize ulaştırdık. Ekim ayının Meme Kanseri Farkındalık Ayı olması nedeniyle geçtiğimiz yıl başlattığımız Pembe Fatura uygulamamızı bu yıl da devam ettiriyoruz. Yüzde 55 oranında kadın çalışanı bulunan bir şirket olmamız da bu konu üzerinde özellikle hassasiyet göstermemizi gerektiriyor. Kadın çalışanlarımızın meme kanseri konusunda bilinçlendirilmesi de en çok önem verdiğimiz konular arasında yer alıyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da meme kanserinde erken teşhiste kritik öneme sahip olan kendi kendine muayeneyi anlatarak, çalışanlarımızı bilgilendirme çalışmaları yürütüyoruz. Meme kanseri farkındalık adına yürüttüğümüz çalışmalar ile ONKO-DAY’in pembe partnerlerinden biri olarak tüm çalışanlarımıza pembe maske ve pembe kurdele dağıtacağız. İnternet sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız gibi dijital mecralarda logomuzu pembe renkte tasarlayarak, tüm platformlarda meme kanserine dikkat çekeceğiz.” dedi.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.