MediaCat

Medicana Sağlık Grubu’na yeni CMO

Medicana Sağlık Grubu’nda CMO koltuğunun yeni sahibi belli oldu.

2019’dan bu yana Medicana Sağlık Grubu Pazarlama & İş Geliştirme Direktörü olarak görev yapan Nazan Durmuş, Medicana Sağlık Grubu CMO’su (Pazarlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi) olarak atandı.

Lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde, yüksek lisansını Sabancı Üniversitesi Executive MBA programında tamamlayan ve doktorasına Yeditepe Üniversitesi’nde pazarlama alanında devam eden Nazan Durmuş, bu eğitimlerinin yanı sıra 2015 yılında ABD’nin Ohio eyaletinde Cleveland Clinic Global Executive Education Programı’nı tamamladı.

Hastanecilik, ilaç ve kozmetik sektörlerinde 25 yılı aşkın orta ve üst düzey pozisyonlarda pazarlama, satış ve ekip yönetimi deneyimi bulunan Nazan Durmuş; Abdi İbrahim, Christian Dior, P&G, Novartis, Acıbadem, Memorial gibi şirketlerde çalıştı.

Dijital pazarlama, dijital sağlık çözümleri, sağlıkta stratejik pazarlama, inovasyon ve turquality gibi konularda uzmanlaşan Durmuş, Medicana İnovasyon Ofisi’nin de kurucu üyeleri arasında yer alıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.