Yaşama şans verme zamanı

Medical Park Hastaneleri'nden yeni bir sosyal sorumluluk projesi.

07.11.2019 - 17:17 | MediaCat

Yaşama şans verme zamanı

3 – 9 Kasım tarihlerinde gerçekleşen Organ Bağışı Haftası kapsamında Medical Park Hastaneleri, organ bağışı ve nakli süreçleri konusunda farkındalık yaratma amacıyla “Şans Ver” adlı sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdi.

Türkiye’de 28 bini aşkın kişinin organ yetmezliği nedeniyle zor koşullarda hayatını sürdürdüğü ve yaşama tutunmak için mücadele verdiğine dikkat çeken projesiyle organ bağışı sayısını artırmak için çalışacak marka, hastanelerinin lobilerindeki stantlarla yıl sonuna kadar organ bağışı toplayacak.

Stratejisinin temelinde toplumun genelinde organ yetmezliği nedeniyle yaşam mücadelesi verenlere yönelik empati oluşturmanın yattığı Şans Ver kampanyasıyla, organ yetmezliği nedeniyle yaşama tutunmaya çalışanların yaşadığı her güzel anın, onlar için son an olabileceği gerçeği vurgulanıyor. Kampanya, organ yetmezliği çekenlere organ bağışıyla hayat verilebileceği anlatılıyor.

Organ bağışı süreciyle ilgili detaylı bilgilerin bulunduğu Sansver.org adlı mikro site ise kampanyanın merkezinde yer alıyor. Sitede Türkiye’nin dört bir yanındaki Medical Park Hastaneleri’nin giriş lobilerinde kurulacak bağış stantlarının takvimi bulunuyor.

Sosyal medyada #şansver etiketiyle sahiplenilen kampanya; televizyonda alt bant kullanımından sosyal medya paylaşımlarına, stadyumlarda ekran kullanımından radyoya kadar uzanan geniş bir mecra ve kanal çeşitliliğiyle uygulamaya konuluyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Medical Park Hastaneleri
  • Reklam Ajansı: Gliese İstanbul
  • Dijital Ajans: 365 Derece

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.