MediaCat sayfaları bu ay da dopdolu!

Türkiye’de televizyon yeniden doğuyor Son dönemde yasal ve teknolojik olmak üzere iki ayrı cephede yaşanan iki önemli gelişme, Türkiye’de televizyonun geleceğini yeniden çizecek gibi görünüyor. Bu iki büyük adım sayesinde Türkiye’de televizyon yeni bir döneme giriyor, neredeyse yeniden doğuyor. 2010 reklam yatırımları raporu Reklamcılar Derneği, 2010 yılında tüm mecralarda yapılan reklam yatırımlarını açıkladı. Buna göre […]

01.04.2011 - 00:00 | MediaCat

Türkiye’de televizyon yeniden doğuyor

Son dönemde yasal ve teknolojik olmak üzere iki ayrı cephede yaşanan iki önemli gelişme, Türkiye’de televizyonun geleceğini yeniden çizecek gibi görünüyor. Bu iki büyük adım sayesinde Türkiye’de televizyon yeni bir döneme giriyor, neredeyse yeniden doğuyor.

2010 reklam yatırımları raporu

Reklamcılar Derneği, 2010 yılında tüm mecralarda yapılan reklam yatırımlarını açıkladı. Buna göre televizyon hakimiyetini korurken, en hızlı büyüyen ikinci mecra dijital.

Turkcell-Vodafone piştisinin perde arkası

Son günlerde mobil iletişim pazarında yaşanan en alevli tartışma, iki büyük operatör Turkcell ve Vodafone’un peş peşe başlattıkları, “anayasa” ve “tüketici hakları bildirgesi” temalı yeni kampanyalar çerçevesinde dönüyor. Sonunda dava konusu da olan bu piştinin arkasında ise bambaşka bir neden var.

Lokasyon bazlı sosyal ağlarda pazarlama iletişimi

Sosyal medya alanında dikkat çeken en önemli gelişmelerden biri, lokasyon bazlı sosyal ağların gittikçe daha çok kullanıcı tarafından tercih edilir olması. Bu arada pazarlama iletişimi faaliyetlerinde bu ağlardan yararlanan markaların sayısı da artıyor.

Pixar ya da animasyonun son çeyrek yüzyılı

Küçük bir yazılım şirketi olarak yola çıkan, Apple’dan ayrılan Steve Jobs’un satın almasıyla yoluna devam eden ve Disney’le yaptığı anlaşmadan sonra animasyonun kaderini değiştiren Pixar, 25. yaşını geride bırakmak üzere.

Üç önemli isimle üç medya söyleşisi

RTÜK Başkanı Davut Dursun: İki yıl içinde tüm Türkiye’de karasal sayısal yayına geçilecek

Turkuaz Medya Başkan Vekili Serhat Albayrak: Reytingde RTÜK denetimi sektörün yararına

Cüney Özdemir: Dijital yayıncılık gazeteciliğin içeriğini değiştiriyor

İki ek birden

  •  MediaCat Tasarım
  •  Doğrudan Pazarlama Özel Eki: Direct!

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.