MediaCat

MediaCat Online yenilendi!

Uzun süredir çalıştığımız yeni tasarımımız yayında.

MediaCat Online yenilendi!

Ajansımız Creasoup ile birlikte uzunca bir süredir üzerinde çalıştığımız yeni tasarımımızı sonunda yayına aldık. Yeni tasarımımız görsel anlamda olduğu kadar teknik anlamda da pek çok değişikliği barındırıyor. Örneğin, mobil ve masaüstü gösterimler için önceden tercih ettiğimiz “adaptive” yaklaşım yerine artık “responsive” yaklaşımı benimsiyoruz; bu da sitemizin görüntülediği tüm cihazlarda aynı kullanıcı deneyimini sunacağı anlamına geliyor.

Takip edenler hatırlayacaktır, MediaCat’in aylık sayıları yıl başında Daniska’nın imzasını taşıyan yeni bir tasarıma büründü. İnternet sitemizin yeni tasarımın dergimizin aylık baskılarında kullanılan tasarımla olabildiğince bütünlük göstermesine gayret ettik. Ayrıca, eskisine oranla çok daha hafif ve hızlı olması için de çok çalıştık. Her ne kadar deneme aşamasında hata tespitini kolaylaştırmak için önbellek sistemimizi devreden çıkarmış olsak da, farkı hissedeceğinize inanıyoruz.

MediaCat Online’daki değişiklikler sadece tasarımla da sınırlı kalmayacak, artık dergimizin yine bu site altında yayınlanacak bir de blogu olacak. MediaCat’e hayat veren ekibin yine MediaCat evrenine, reklam ve pazarlama dünyasına ilişkin girdilerini bu blogta bulabileceksiniz. Hatta şu anda bu bölümün ilk yazısını okuyorsunuz :)

Yeni tasarımla birlikte gelen en önemli değişikliklerden biri de artık yorumlar için sadece Facebook kullanıyor oluşumuz. Yazılarımıza ve haberlerimize görüşlerinizle katkıda bulunmak için sitemizde hesap açmanız ve giriş yapmanız gerekmeyecek, halihazırda giriş yaptığınız Facebook hesabınızla doğrudan yorum yazabileceksiniz.

Yeni sitemize ilişkin görüşlerinizi, önerilerinizi ya da fark ettiğiniz hataları bu yazıya yorum yazarak bildirebilirsiniz. Doğrudan e-posta ile bildirmek isterseniz alikuru@kapital.com.tr‘ye yazabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.