Fox Networks Group Turkey’e yeni üst yönetim ekibi

Grubun yeni genel müdür ve COO'su belli oldu.

18.07.2016 - 10:11 | MediaCat

Fox Networks Group Turkey'e yeni üst yönetim ekibi

Aralık 2014’ten beri SVP, COO olarak görev alan Cenk Soner FNG Turkey Genel Müdürü olurken Kasım 2006’dan beri grup bünyesinde olan Mehmet İçağasıoğlu da FNG Turkey SVP, COO görevine getirildi.

Yeni görevi çerçevesinde FNG Turkey’nin ulusal ve tematik iş kollarına liderlik edecek olan Soner FNG UK, Nordics, Turkey, Greece, Israel and Africa EVP’si Adam Theilar’a rapor verecek. İçağasıoğlu ise reklam satış sorumluluklarının yanı sıra Soner ile birlikte şirketin genel büyümesine katkıda bulunacak.

Adam Theiler, Cenk Soner ve Mehmet İçağasıoğlu yeni atamalarla ilgili görüşlerini bildirdi.

Adam Theiler:

Cenk ve Mehmet FOX Networks Group Turkey’nin en eski çalışanlarından ve şirkete girdiklerinden beri olağanüstü başarılara imza attılar. Her ikisinin de üstün yetenek, deneyim ve liderlik vasıflarının birleşmesi FNG markalarının Türkiye’de en iddialı şekilde ortaya konmasına olanak sağlayacak ve içinde bulunduğumuz yeni dijital çağ için kendimizi geliştirmeye devam etmemize yardım edecek.

Cenk Soner:

Dünyanın en büyük medya şirketlerinden biri olarak izleyicilerimize eğlence, belgesel ve spor alanlarının en iyisini sunmaya devam edeceğiz. Aynı zamanda reklamverenler, platform ortakları, yapımcılar ve çalışanlarımız için güçlü bir destinasyon yaratma konusundaki amacımız devam ediyor.

Mehmet İçağasıoğlu:

Bu fırsat konusunda oldukça mutluyum. FNG Turkey ailesinde geçirdiğim uzun yıllar boyunca reklam ortaklarımız için bütünleşik ve yaratıcı çözümler sunmak adına tüm ekip olarak yoğun bir şekilde çalıştık. Yeni sorumluluklarım sayesinde bölgedeki varlığımızı güçlendirmek adına Cenk ile daha da yakın çalışmak için sabırsızlanıyorum.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.