MediaCat Forum yarın!

Pazarlama dünyasının yıldızlarını ağırlayacak MediaCat Marketing Forum 2011, yarın gerçekleşecek.

28.11.2011 - 00:00 | MediaCat

MediaCat Marketing Forum 2011 yarın gerçekleşiyor. Forum pazarlama sektörünün yıldızlarını Swissotel’de ağırlayacak.

Forumda ilk sunumu Jack Trout yapacak. Trout& Partners’ın başkanı, konumlandırma kavramının yaratıcısı, pazarlama stratejisti ve gurusu Trout, ‘Yalın ve apaçık: Büyük strateji’ başlıklı bir konuşmaya imza atacak. Trout,  okuyucuları için kitaplarını da imzalayacak.

Forumun diğer bir konuğı Rhode Island School of Design başkanı dünyaca ünlü grafik tasarımcı, bilgisayar bilimci, eğitmen ve sanatçı John Maeda. Son 10 yıldır teknoloji, bilim ve sanatı, 21. yüzyılın yaratıcılık ve inovasyon sentezine entegre etmek için çalışan Maeda,  MediaCat Marketing Forum 2011 katılımcılarına ‘Inovasyonun anlamı’nı anlatacak.

Forumda The Red Brick Road ajansının kurucu ortağı David Hackworthy ise, ‘Marka Inovasyonu-Seksin coşkusu’ başlıklı bir sunum yapacak.

MediaCAt MArketing Forum 2011 aynı zamanda 3M Global pazarlama müdürü Penny Wise’ı ‘Pratik olmanın güzelliği’ isimli sunumla; Unilever Türkiye’den ev ve kişisel bakım pazarlamadan sorumlu başkanı Zeynep Yalım Uzun ve Unilever Global’den ev temizlik kategorisi pazarlama kıdemli başkan yardımcısı Sean Gogarty’i ise, ‘İçgörü mü İçgüdü mü?’ başlıklı konuşmayla ağırlayacak.

MediaCat Marketing Forum 2011 ‘Markalar Yıldızlar Gibidir "Nerde Çokluk Orda …okluk"’ isimli bır sunumla son bulacak. M.A.R.K.A Ajans Başkanı Hulusi Derici’nin katılacağı sunumda, reklam yüzü olarak sıklıkla karşımıza çıkan Seda Sayan da bulunacak.

Forum’un moderatörü haber programı yapımcısı ve sunucusu Özlem Gürses olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.