Mediacat Forum yapıldı

MediaCat tarafından bu yıl ilki düzenlenen "Tüketici Yüzyılında Pazarlama-Krallarla İletişimin İncelikleri" konulu MediaCat Forum 2003, 22-23 Ocak 2004 tarihlerinde İstanbul Ceylan Intercontinental Otel'de gerçekleştirildi.

26.01.2004 - 00:00 | MediaCat

MediaCat tarafından bu yıl ilki düzenlenen “Tüketici Yüzyılında Pazarlama-Krallarla İletişimin İncelikleri” konulu MediaCat Forum 2003, 22-23 Ocak 2004 tarihlerinde İstanbul Ceylan Intercontinental Otel’de gerçekleştirildi.

Tüm dünyada iletişim sektörünün önde gelen isimlerine ev sahipliği yapan MediaCat Forum 2003?te, üretim, pazarlama, satış, reklam, halkla ilişkiler, sponsorluk, doğrudan pazarlama, crm gibi süreçlerde tüketicinin değişen rolü ve etkisi değerlendirildi.

Yaklaşık 65 yerli ve yabancı akademisyen ve profesyonelin katılımıyla gerçekleşen ve günümüz dünyasında tüketiciyle ilişkilerin tüm boyutlarıyla irdelendiği MediaCat Forum 2003, forumun birinci günü olan 22 Ocak?ta, Unilever Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Behlil?in “Tüketicinin Üretimdeki Rölü” üzerine yaptığı konuşmayla start aldı.

MediaCat Forum 2003?de tüketici analizleri, reklam ve halkla ilişkilerde tüketici odaklı yaklaşımlar, global tüketici hareketleri, bilinçlenen ve örgütlenen tüketici profilinin ilgili süreçlere yansımaları gibi bir dizi konu, paralel oturumlar ve workshoplar aracılığıyla tartışıldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.