Felis 2015’in en iyileri

MediaCat Felis Ödülleri'nde bu yılın en iyilerini hatırlayalım.

22.12.2015 - 16:40 | MediaCat

Felis için son iki gün!

2013 yılından bu yana sürdürdüğümüz, sektörünün önde gelen isimlerine -mecra gözetmeksizin- yılın kendileri için favori reklamlarını sorduğumuz “Yılın en iyi reklamları” serimizde bu yıl şimdiye kadar Punch Kurucu ve Kreatif Direktörü Ali Musa Paça, Lowe Istanbul ECD’si Emrah Akay, Serdesin Baş Fikir Esnafı ve Patronu Serhat Bayram, Titrifikir Kurucu Ortağı Kerem Kanık, Kompüter Metin Yazarı Anıl Eren Küçük, Concept Kreatif Grup Başkanı Ufuk Işık, BLAB Kurucu Ortağı ve Kreatif Direktörü Taylan Yapıcı, RYD Yönetim Kurulu Başkanı ve Fabrika Reklam Ajansı Yönetici Ortağı Murat ŞamPublicis Yorum ECD’si Can Faga, C-Section Ajans Başkanı ve Kreatif Direktörü Enis Orhun, Manajans JWT Kreatif Direktörü Sami Basut, Tribal Worldwide Istanbul Kreatif Direktörü Arda Erdik ve 4129Grey Chief Happiness Officer/CEO’su Alemşah Öztürk‘ün favori reklamlarını öğrendik.

Seçkimize, bu yıl 10’uncu yaşını kutlayan MediaCat Felis Ödülleri’nin en iyilerini bir kez daha hatırlayarak devam ediyoruz.

2006 yılında yaratıcı medya kullanımlarını ödüllendirmek amacıyla hayatına başlayan Felis’in yaratıcılığın tüm ana dallarını kapsamına alarak taçlandırdığı 10’uncu yılında Vodafone CEO’su Gökhan Öğüt, Manajans J. Walter Thompson Turkey CCO’su Tuğbay Bilbay, Medina Turgul DDB İstanbul Group CEO’su Lawrence Du Pre, Grup7 İletişim Ajans Başkanı Cengiz Turhan, GroupM Türkiye CEO’su ve WPP Ülke Müdürü Demet İkiler, Brand Experience Designers Ajans Başkanı Eser Hakim, Böcek Yapım Kurucu Ortağı Yönetmen Ömer Faruk Sorak’ın jüri başkanlığını yaptığı bölümlerde toplam 166 iş Felis’e layık görüldü.

Felis 2015'in en iyileri

2015’te Açıkhava, Basın, Dijital, Doğrudan Pazarlama, Film, Film Craft, Markalı İçerik ve Eğlence, Medya Planlama ve Satınalma, Mobil, PR, Promo ve Aktivasyon, Radyo ve Tasarım olmak üzere 13 ana bölümde ödüllerin sahiplerini bulduğu Felis’te Medya Bölümü Büyük Ödülü, Vodafone Kırmızı Işık 2.0 Aramızda Kalsın projesi ile Y&R Team Red İstanbul’a; Reklam Büyük Ödülü, Bana Amca Dediler ile TBWA\ISTANBUL’a; Tasarım Bölümü Büyük Ödülü Sansürün Tipografisi ile Concept’e giderken; Yılın Medya Ajansı Mindshare, Yılın Yaratıcı Ajansı TBWA\ISTANBUL, Yılın Yeni Nesil Ajansı C-Section, Yılın Reklamvereni de Unilever Türkiye oldu.

1 2 3 4

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.