MediaCat ekleriyle güzel!

MediaCat okurlarını Mart ayında dört ek birden bekliyor.

10.03.2014 - 16:06 | Arzu Nilay Kocasu

MediaCat okurlarını Mart ayında dört ek birden bekliyor.

MediaCat’in Mart sayısı dört ekle birden geliyor. MediaCat okurlarını bu sayımızda Out of Home, Sürdürülebilirlik ve Türkiye Tablet Medyası eklerinin yanı sıra bir de Ogilvy&Mather İstanbul imzası taşıyan ‘Reklamcılk’ tasarım eki bekliyor.

OUT OF HOME

Sinema zincirlerinin anatomisi

Yedinci sanat kendisini yenilemeye ve sinemaseverlerin karşısına alternatiflerle çıkmaya devam ediyor. 2013 yılını hedeflerine ulaşarak noktalayan sinema zincirleri 2014’te de benzer iyimserliği sürdürmek için tüm koşullara sahip.

Temayla hedefe nokta atışı

Geçtiğimiz 10 yıl içinde nüfus patlaması yaşayan AVM’lerin sıkı rekabet ortamında benzerlerinden farklılaşmaları için en dikkat çeken yöntem tema ve konsept gibi gözüküyor.

Trump Cadde’nin tatlı rüzgarları

Konsepti İzzet Çapa’ya ait olan Trump Cadde, Ocak ayında ziyaretçilere kapılarını açtı. Geleneksel yaya bölgesini AVM çatısında yeniden kuran bu alan acaba açıkhavaya yeni bir soluk mu getiriyor?

Saha Medya ile açıkhavada yolculuk

2014’te Antalya tramvayları ihalesini bir kez daha alan Saha Medya, Media Reach ile özellikle ilan dağıtımı, etinlik planlaması ve raporlaması konularında hizmet verirken Medyabüs ile yolcuları istedikleri yere, markalarıysa hedef kitlesine ulaştırıyor.

Söyleşiler

KidzMondo: Gerçek dünyanın küçültülmüş hali

KidzMondo Trump İstanbul Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hande Sabuncuoğlu Kidzmondo’nun ana hedefinin çocukların eğlenirken öğrenmelerini sağlamak olduğunu ifade ediyor. Sabuncuoğlu’na göre çocuklar bu şehirde gerçek hayatı deneyimliyorlar.

Markalı caddeler devri mi başlıyor?

NHaber Ajans Sahibi Aydın Coşkuntürk, belediyelere ait cade, sokak, park, bahçe, spor merkezi, sağlık ocağı ve otobüs durağı gibi alanların adlarının markalara kiralanmasına dayanan Belediye Sosyal Alanlar Projesi’yle marka – tüketici ilişkisine yeni bir bakış açısı kazandırmayı hedefliyor.

MediaCat ekleriyle güzel!

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Algıda sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik çalışmaları marka–tüketici ilişkisinde ayrıcalıklı bir yere sahip. Dolayısıyla bu alanda gerçekleştirilen faaliyetlerin de son tüketiciye en sağlıklı şekilde ulaştırılması şart. Durum bu denli hassasken markalar mesajlarını iletmeye, tüketiciler ise bunlara karşılık vermeye ne kadar özen gösteriyor? Sürdürülebilirlik tüketici algısında nerede duruyor?

Vizyon 2050

Sürdürülebilir bir dünya neye benzer? Böyle bir dünyaya doğru hızla yol almada iş dünyası nasıl bir rol oynayabilir? Dünya Sürdürülebilir Kalkınma İş Konseyi (WBCSD) üyesi 29 şirket, bu sorulardan yola çıkarak Vizyon 2050 projesini kurguladı.

Markaların sürdürülebilirlik çalışmaları

MediaCat ekleriyle güzel!

TÜRKİYE TABLET MEDYASI

Türk medyası tableti sevdi. Televizyon, gazete ve dergiler içeriklerini dijital platformlara taşımanın yanı sıra bu platformlar için özel içerik üretimleri de gerçekleştiriyorlar. MediaCat olarak Türkiye Tablet Medyası özel ekimizde bu üç kategoriden bazı uygulama örneklerine yer verdik.

MediaCat ekleriyle güzel!

TASARIM: REKLAMCILK

Ogilvy&Mather İstanbul tarafından Tolga Büyükdoğanay editörlüğünde hazırlanan Reklamcılk tasarım ekiyle ilgili detaylı bir tanıtıma buradan ulaşabilirsiniz.

MediaCat ekleriyle güzel!

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.