MediaCat

Felis’in ardından…

18’inci Felis Ödülleri’nin ardından pazarlama ve reklamcılık dünyasındaki etki yaratan yaratıcı işlerin arşivini tutan MediaCat aralık sayısı raflarda.

Etkili yaratıcılığı ödüllendirme misyonuyla bu yıl 18’inci kez gerçekleştirilen Felis Ödülleri sona erdi. Bu yıl sektörün karşısına yenilenen yüzüyle, Defne Koz’un tasarladığı yeni ödül heykelciğiyle çıkan Felis’in 18 farklı bölümde belirlediği en iyilerle sektörün sergilediği performansın arşivi MediaCat aralık sayısında tutuluyor.

Yeniden inşanın anatomisi

Brand Week Istanbul, 14 farklı sahnede 350’den fazla konuşmacı ve 60 binin üzerinde katılımcı, Felis Ödül Törenleri, networking buluşmaları ve sektöre içgörü sağlayan onlarca eğitimi sığdırdığı “yılın en ilham verici haftası”na ev sahipliği yaptı. MediaCat aralık sayısında Brand Week Istanbul’dan geriye kalan içgörüleri ve tartışmalara konu olan ortak gündemleri dört ana başlıkta topluyoruz.

Belirsizliğe karşı 5 öneri

Belirsizlik ve karmaşıklık esaslı dönemler, stratejik cesaret ve kapsamlı anlamlandırma modelleri, hız ve esneklik gerektirir. Brand Week Istanbul kapsamında üst düzey yöneticiler için düzenlenen Insight Zirvesi’nde belirsizliğin karşısında keşfedilen yeni pusulalar MediaCat aralık sayısında.

Bir soruyla değişen hayat

Türkiye’de başladığı diplomasi kariyerini başarıyla sürdürürken aldığı bir kararla edebiyat dünyasına hızlı bir giriş yapan, Danny Boyle’un Slumdog Millionaire adıyla sinemaya uyarladığı Q & A adlı romanın yazarı Vikas Swarup ile Brand Week Istanbul’da bir araya geldik.

Haber tüketiminin tarihine yolculuk

Haberden kaçınma davranışının giderek arttığın ortaya koyan 2023 Reuters Enstitüsü Dijital Haber Raporu’ndan hareketle haber takip etmede isteksizliğe ve haberlere olan güvenin düşüşüne neden olan dinamikleri anlayabilmek için aralık sayımızda haber tüketiminin tarihine doğru bir yolculuğa çıkıyoruz.

Pazarlama dünyasının influencer etkisi

Pazarlama dünyası influencer’ların etkileme gücünden faydalanmak için çabalayadursun, tüketici samimiyetinin kâhinleri olan sosyal medya fenomenlerinin pazarlamadaki etkisini anlamak ne kadar kolay? ERA Research & Consultancy tarafından gerçekleştirilen Influencer Pazarlaması Pazar Analizi Araştırması’nın çıktıları MediaCat aralık sayısında sizleri bekliyor.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk eki

100’üncü yılını coşkuyla kutladığımız Türkiye Cumhuriyeti, ikinci yüzyılında da önemli atılımlar gerçekleştirmeyi hedefliyor. Sadece devlet kurumlarının değil; markaların, sivil toplum kuruluşlarının ve vatandaşlarının attığı adımların önemini özellikle son onyıllarında tecrübe eden genç Cumhuriyet, ikinci yüzyılında da aynı birliktelikle büyümeye, gelişmeye devam edecek. Bu minvalde, MediaCat’in aralık sayısı ile birlikte raflarda olacak olan Kurumsal Sosyal Sorumluluk eki, markaların geçtiğimiz yıla damga vuran ve toplumsal kalkınmaya destek olan projelerini okurlarla buluşturuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.