MediaCat

Media Teamwork’ten uluslararası işbirliği

Ajans, IPG Mediabrands bünyesinde faaliyet gösteren BPN ağına dahil oldu.

Media Teamwork’ten uluslararası işbirliği

2014 başında ülkemizin en büyük 4’üncü reklamvereni olan Turkcell‘i müşterileri arasına ekleyerek MediaCat’in her yıl yayınladığı Türkiye’nin En Büyük Medya Ajansları listesinde 14’üncü sıraya yükselen Media Teamwork‘ten küresel bir işbirliği haberi geldi. Ajans, dünyanın 4’üncü büyük reklam holdingi Interpublic Group of Companies‘in (IPG) medya ajansları grubu IPG Mediabrands bünyesinde yer alan BPN ağı ile işbirliğine giderek BPN Media Teamwork adını aldı.

28 farklı ülkede 36 ofis ile faaliyet gösteren ve dünya genelinde 200’den fazla markaya medya planlama ve satın alma hizmeti sunan BPN, RECMA verilerine göre dünyanın en hızlı büyüyen medya ajansı. Yeni işbirliği anlaşmasına göre, BPN Media Teamwork bağımsız bir ajans olarak hizmet vermeye devam ederken, Türkiye’de BPN adının kullanımı ile küresel ajans tarafından geliştirilen birçok farklı metodoloji ve planlama araçlarının kullanım hakkına da sahip olacak.

Bu işbirliği ile BPN Media Teamwork, IPG Mediabrands tarafından geliştirilen programatik satın alma alanında Cadreon, sosyal medya ölçümlemesi alanında Socialight gibi kaynakların kullanım hakkını da elde edecek. Buna ek olarak, BPN Media Teamwork’ün yerel müşterileri, küresel olarak 28 ülkede faaliyet gösteren BPN ofisleri ile çalışabilecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.