MEDD Group ve Avantgarde Management güçlerini birleştirdi

Medya planlama ve satın alma ağı ile halkla ilişkiler şirketi partnerlik anlaşması yaptı.

24.11.2012 - 21:56 | MediaCat

Medd Goup ve Avantgarde Management güçlerini birleştirdi

Müşterilerine özelleştirilmiş kurumsal ve marka iletişim hizmetleri sunan Avantgarde Management; her biri sektörde uzman medya planlama ve satın alma hizmeti yürüten şirketlerin hizmet verdikleri markalara daha fazla değer katmak ve sektörün gelişimine katkı sağlamak için oluşturdukları MEDD Group ile partnerlik anlaşması yaptı.

Avantgarde Management İletişim Danışmanlığı Genel Müdürü Burçak Ilıman, Medd Group Türkiye’nin ilk medya planlama satın alma ağını oluşturarak sektördeki büyük bir açığı kapatmış olduğunu söyledi. “Reklam, satın almaya ikna edici en iyi mesajı, ürünün veya hizmetin hedef kitlesine ulaştırır. Halkla ilişkiler ise, satış için gerekli olan şartları ve uygun çevreyi yaratma çabasındadır.” diyen Ilıman, halkla ilişkilerin, reklamı ve pazarlama etkinliklerini destekleyen bir vazgeçilmez olduğu yorumunda bulundu. Ilıman, anlaşmaya ilişkin görüşlerini ise şöyle ifade etti: “Üyelerine rakip ajanslarla rekabet eşitliği sağlamak, araştırmalar ve analizlerle sektöre yön göstermek noktasında büyük faydalar sağlayan Medd Group çatısı ile halkla ilişkiler alanında partner şirket olmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.