Maxus Türkiye’nin ilk CEO’su

Neslihan Olcay, 1 Ocak 2011 itibariyle WPP şirketler grubuna bağlı GroupM ajanslarından...

05.01.2011 - 00:00 | MediaCat

Neslihan Olcay, 1 Ocak 2011 itibariyle WPP şirketler grubuna bağlı GroupM ajanslarından Maxus Türkiye’nin ilk CEO’su olarak göreve başladı.

Maxus Worldwide CEO’su Kelly Clark, 2004’ten bu yana Mindshare’de Managing Partner ve şirketin üst düzey yönetiminin bir parçası olarak çalışan ve medya planlama ve satın alma sektöründe on beş yılı aşkın deneyime sahip olan Neslihan Olcay’ın yeni görevi ile ilgili olarak yaptığı açıklamada "Neslihan Olcay’ın ajansımıza katılması önemli bir pazar olan Türkiye’ye yatırım yapma vizyonumuz ve kararlılığımızın açık bir göstergesi. Onun liderliğinde, gerek ürün portföyümüzü ve hizmetlerimizi gerekse de ekibimizi güçlendirecek ve genişleteceğiz," dedi.

Yeni görevinde Maxus Worldwide CEO’su Kelly Clark’a bağlı olarak çalışacak olan Neslihan Olcay, Mindshare’den önce Initiative Media ve Universal McCann’de çalıştı ve kariyeri süresince Turkcell, Nestlé, BP, Castrol, Kimberly Clark, Groupe SEB, Ziylan Grubu ve Unilever başta olmak üzere bir çok reklamverene hizmet verdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.